Areny Pucharu Sauna Cup 2019

Hotel Blue Diamond

blue-diamond_sauna_cupElegancki… Nowoczesny… Komfortowy… Jaki jeszcze powinien być idealny, wymarzony hotel? Rzeszów jest miastem, w którym warto się zatrzymać, by poczuć się wyjątkowo i zażyć relaksu dla ducha i ciała. Umożliwi to Państwu rozbudowana strefa ACTIVE SPA, w jaką wyposażony jest nasz obiekt. Rzeszów i nasz hotel odwiedzić warto również w celach biznesowych, by po wypełnieniu wszystkich obowiązków móc odprężyć się w gustownie urządzonych, wygodnych pokojach hotelowych.

Poznaj obiekt

tip-separator8b

Termy Maltańskie

Najnowocześniejszy i największy wodny kompleks rekreacyjno-sportowy w Polsce wykorzystujący naturalne wody termalne, położony nad brzegiem jeziora Maltańskiego, w samym centrum Poznania. Na obszarze 6 ha znajduje się 18 basenów sportowych i rekreacyjnych o całkowitej powierzchni lustra wody 5000 m2. 14 pomieszczeń na 1000 m2 tworzy Świat Saun. Profesjonalne SPA 1306 z 17 gabinetami o powierzchni 750 m2 to najlepiej wyposażone spa w Polsce.

 

Poznaj obiekt

tip-separator8b

Sauna Olimpia

To obiekt niesamowity: położony z dala od panującego tam hałasu. Właśnie tu odkryć można nowe znaczenie słowa relaks.  Sauna Olimpia to bardzo wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na dalekie od miasta położenie. Specyficzność ta wynika bowiem z usług oferowanych przez to Saunarium. Nie trzeba wyjeżdżać daleko – w góry czy do sanatorium, aby zaznać spokoju i relaksu.

 

 

Poznaj obiekt