Ośrodki Turnieju Sauna Cup 2020

Termy Krakowskie FORUM

blue-diamond_sauna_cupTermy Krakowskie® to prężnie rozwijające się obiekty saunowe, w których każdy może zaznać prawdziwego relaksu i odprężenia. Dzięki wieloletniemu promowaniu zdrowego trybu życia, w którym nie może zabraknąć poprawnego sanowania, Termy Krakowskie® na stałe wpisały się na listę najważniejszych obiektów SPA i Wellness w Polsce.

 

 

Poznaj obiekt

 

tip-separator8b

 

Chochołowskie Termy

Największe Termy w Polsce
Z myślą o rekreacji i relaksie stworzony został największy kompleks basenów termalnych na Podhalu. Chochołowskie Termy to prawie 3 tysiące m2 lustra wody i 30 niecek basenowych. Wody termalne są bogate w wiele mikroskładników dlatego gwarantowany jest przypływ sił witalnych i pełna regeneracja organizmu. Oprócz basenów i jacuzzi z wodą termalną, zapraszamy do strefy leczniczej z wodą siarczkową
i solankową.
Chochołowskie Termy to także największa na Podhalu strefa saun – miejsce zaprojektowane przez pasjonatów saunowania. Usytuowanie na drugim piętrze budynku daje możliwość niezakłóconego odpoczynku w intymnej atmosferze z niczym nieprzesłoniętym widokiem na Tatry.
Chochołowskie Saunarium oferuje szeroki wybór saun: sauna BIO z jałowcem, sauny suche, łaźnie parowe i aromatyczne, sauna na podczerwień, Góralska Chata. Goście mogą schłodzić się w zewnętrznej i wewnętrznej niecce z zimną wodą, beczce chłodzącej oraz korzystając z lodopadu. Odpoczynek jest niezwykle ważnym etapem cyklu saunowego, dlatego zachęcamy do korzystania z basenu jacuzzi, beczki z wodą siarkową, izby i groty solnej lub tarasu widokowego.

Poznaj obiekt

tip-separator8b