Areny Pucharu Sauna Cup 2020

Termy Krakowskie FORUM

blue-diamond_sauna_cupTermy Krakowskie® to prężnie rozwijające się obiekty saunowe, w których każdy może zaznać prawdziwego relaksu i odprężenia. Dzięki wieloletniemu promowaniu zdrowego trybu życia, w którym nie może zabraknąć poprawnego sanowania, Termy Krakowskie® na stałe wpisały się na listę najważniejszych obiektów SPA i Wellness w Polsce.
 
 
 
 
 

Poznaj obiekt

tip-separator8b

AquaPark SPA & Saunarium REDA

Świat saun w Aquaparku Reda gwarantuje błogi relaks dla każdego! Do dyspozycji aż 5 suchych saun, w tym największa na Pomorzu sauna eventowa dla 70 osób! W zewnętrznej saunie kaszubskiej co godzinę odbywają się seanse zapachowe, które za sprawą naturalnych olejków aromatycznych, niosą mnóstwo korzyści dla naszego ciała – odprężają, niwelują stany zapalne skóry, korzystnie wpływają na układ oddechowy.
Głęboki odpoczynek zapewnią też gorąca sauna fińska, sauna solna ze ścianą z kamiennych brył solnych oraz sauna leśna z relaksującym aromatem brzozy, gdzie odbywają się seanse z misami tybetańskimi. Ponadto na gości czekają dwie łaźnie oraz wypoczywalnia z widokiem na akwarium rafowe.

Poznaj obiekt

tip-separator8b

Sauna Olimpia

To obiekt niesamowity: położony z dala od panującego tam hałasu. Właśnie tu odkryć można nowe znaczenie słowa relaks.  Sauna Olimpia to bardzo wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na dalekie od miasta położenie. Specyficzność ta wynika bowiem z usług oferowanych przez to Saunarium. Nie trzeba wyjeżdżać daleko – w góry czy do sanatorium, aby zaznać spokoju i relaksu.

 

 

Poznaj obiekt