Ośrodki Turnieju Sauna Cup 2021

Pałac Saturna Termy Rzymskie

Sauna-Cup_Palac-SaturnaPałac zlokalizowany w Czeladzi przy ul. Dehnelów 2 jest okazałym, neoklasycznym obiektem, budynek wybudowany został około roku 1910. Obecnie łączy w sobie funkcję Centrum Konferncyjnego, luksusowych Apartamentów, Centrum Biznesu oraz unikalnego miejsca jakim są Termy Rzymskie – Świątyni Zdrowia i Energii – kompleks saun, łaźni i basenów.

Otworzone 2010 Termy Rzymskie to miejsce niezwykłe –  odbudowane na podstawie starożytnych rycin Term z Pompei. Idealne, jeśli pragniesz zapomnieć o szarości i pośpiechu dnia codziennego, oddać się rozmyślaniom i medytacjom w niepowtarzalnym klimacie spokoju, ciszy i wypoczynku.
Świątynia Saturna to najpiękniejsza i prawdopodobnie największa sauna zewnętrzna w Europie, która jest w stanie pomieścić jednocześnie ponad 100 osób. Wspaniały relaks w Świątyni zapewnia kominek, znajdujący się w samym sercu sauny. W saunie tej odbywają się seanse i rytuały saunowe. Jest to sauna sucha o wilgotności 10-15% i temperaturze 100°C.
Zalecany czas przebywania 7-15 min.

Poznaj obiekt

tip-separator8b

Termy Krakowskie FORUM

blue-diamond_sauna_cupTermy Krakowskie® to prężnie rozwijające się obiekty saunowe, w których każdy może zaznać prawdziwego relaksu i odprężenia. Dzięki wieloletniemu promowaniu zdrowego trybu życia, w którym nie może zabraknąć poprawnego sanowania, Termy Krakowskie® na stałe wpisały się na listę najważniejszych obiektów SPA i Wellness w Polsce.

Poznaj obiekt

tip-separator8b